1. پۇت كلاپانىنىڭ ئىنچىكە قۇرۇلمىسىنى پۈتۈنلەي چىقىرىۋېتىشكە بولىدۇ، مۇقىم ۋە ئىشەنچلىك ئىشلەيدۇ، ئاسراش ئاسان؛
2. ئورنىتىش بېشى ۋە تۇتۇش ئېغىزى قېتىشما پولاتتىن ياسالغان؛
3. تەڭشىگىلى بولىدىغان تۇتۇش جاغى (تاللاش)، ± 2 دىيۇملۇق ئاساسىي قىسىش چوڭلۇقىنى تەڭشىگىلى بولىدۇ.
| ماتور كۈچى | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| توك بىلەن تەمىنلەش | 110V/220V/240V/380V/415V |
| ئەڭ چوڭ چاق دىئامېتىرى | 38"/960mm |
| ئەڭ چوڭ چاق كەڭلىكى | 11"/280mm |
| سىرتقى قىسىش | 10"-18" |
| ئىچكى قىسىش | 12"-21" |
| ھاۋا بىلەن تەمىنلەش | 8-10 بار |
| ئايلىنىش سۈرئىتى | 6 ئايلىنىش/مىنۇت |
| مونچاقنى سۇندۇرۇش كۈچى | 2500 كىلوگرام |
| شاۋقۇن دەرىجىسى | <70dB |
| ئېغىرلىقى | 229 كىلوگرام |
| ئورالما چوڭلۇقى | 1100*950*950mm |
| 20 دىيۇملۇق بىر قاچىغا 36 دانە قاچىلىغىلى بولىدۇ | |
يېرىم ئاپتوماتىك بالون ئالماشتۇرغۇچ ئىخچام لايىھەلەنگەن، قولايلىق ۋە تېز ئىشلىتىلىدۇ، تولۇق گىدرولىك ھەرىكەتلەندۈرگۈچلۈك ئىقتىدارغا ئىگە. مۇقىم ئىشلەش ئېگىزلىكى، مۇكەممەل ئېرگونومىيىلىك ھەرىكەت، چاق كۆتۈرۈش ئىقتىدارى ھەر قانداق تىپتىكى چاقنى ئايلانما تاختىغا ئاسانلا قويۇشقا ياردەم بېرىدۇ.
بوشلۇق تېجەش: ئارقا تەرىپىدە سىم يوق ۋە ساقلاش رامكىسى بار، تېز ئىشلەش جەريانى: قۇش بېشىنىڭ ئېگىزلىكىنى ئەستە ساقلاش ئىقتىدارى، مۇكەممەل ۋە تېز بالوننى بېكىتىش: ئېلېكتر قوزغاتقۇچ قىسقۇچ ئۈستىلى تەڭشىلىشى ۋە قوشۇمچە تۇتقۇچلۇق ئەقلىي ئىقتىدارلىق مەركىزىي قۇلۇپ، نۆل بېسىم ئىشلىتىش، ئايلانما پنېۋماتىك بالون مۇشتىسى، چىزىلىشقا چىداملىق ماتېرىيالدىن ياسالغان قۇش بېشى، چاق مەركىزىگە ھېچقانداق زىيان يەتكۈزمەيدۇ (نۆل بېسىم ئۈنۈمى).