1. سۇپېل ئارىلىقنى ئۆلچەيدۇ
2. ئۆزلۈكىدىن تەڭشەش تەڭپۇڭلاشتۇرۇش ئىقتىدارى بىلەن
3. بالون تەڭپۇڭلۇقىنى ئەلالاشتۇرۇش
4. موتسىكلىت بالونىنى تەڭشەش ئۈچۈن ماسلاشتۇرغۇچنى تاللىغىلى بولىدۇ.
5. دىيۇمدىن مىللىمېتىرغىچە ۋە گرامدىن ئۇنسىيەگىچە ئايلاندۇرۇش ئىقتىدارى بىلەن تەمىنلەنگەن
6. كۈچەيتىلگەن تەڭپۇڭلۇق ئوقى، ياخشى مۇقىملىق، ھەر خىل ياپىلاق چاق ئۆلچەشلىرىگە ماس كېلىدۇ.
| ماتور كۈچى | 0.25kw/0.32kw |
| توك بىلەن تەمىنلەش | 110V/220V/240V، 1ph، 50/60hz |
| گىرۋەك دىئامېتىرى | 254-615mm/10”-24” |
| گىرۋەك كەڭلىكى | 40-510mm”/1.5”-20” |
| ئەڭ چوڭ چاق ئېغىرلىقى | 65 كىلوگرام |
| ئەڭ چوڭ چاق دىئامېتىرى | 37 دىيۇم/940 مىللىمېتىر |
| تەڭپۇڭلاشتۇرۇش ئېنىقلىقى | ±1 گرام |
| سۈرئەتنى تەڭپۇڭلاشتۇرۇش | 200 ئايلىنىش/مىنۇت |
| شاۋقۇن دەرىجىسى | <70dB |
| ئېغىرلىقى | 112 كىلوگرام |
| ئورالما چوڭلۇقى | 1000*900*1100mm |
ماشىنىنىڭ چاقلىرى يۇقىرى سۈرئەتتە ئايلانغاندا، دىنامىك تەڭپۇڭسىزلىق ھالىتى شەكىللىنىدۇ، بۇ ئەھۋال ماشىنا ھەيدەش جەريانىدا چاق ۋە رولنىڭ تىترىشىنى كەلتۈرۈپ چىقىرىدۇ. بۇ ھادىسىنىڭ ئالدىنى ئېلىش ياكى يوقىتىش ئۈچۈن، دىنامىك شارائىتتا قارشى ئېغىرلىقنى ئاشۇرۇش ئارقىلىق چاقنىڭ ھەر بىر گىرۋەك قىسمىنىڭ تەڭپۇڭلۇقىنى تەڭشەش كېرەك.
ئالدى بىلەن، ماتورنى قوزغىتىپ، بالوننى ئايلاندۇرۇڭ، پارامېتىرلارنىڭ تەڭپۇڭسىزلىقى سەۋەبىدىن، بالوننىڭ پىئېزوئېلېكتر سېنزورىغا ھەر قايسى يۆنىلىشلەردە تەسىر قىلىدىغان مەركەزدىن قاچۇرۇش كۈچى ئېلېكتر سىگنالىغا ئايلىنىدۇ. سىگنالنى ئۈزلۈكسىز ئۆلچەش ئارقىلىق، كومپيۇتېر سىستېمىسى سىگنالنى تەھلىل قىلىپ، تەڭپۇڭسىز مىقدارنىڭ چوڭلۇقى ۋە پارامېتىرنىڭ ئەڭ كىچىك ئورنىنى ھېسابلاپ، ئۇنى ئېكراندا كۆرسىتىدۇ. ئەڭ كىچىك تەڭپۇڭسىزلىق تەلىپىنى قاندۇرۇش ئۈچۈن، سىستېمىدىكى سېنزور ۋە A/D ئۆزگەرتكۈچ يۇقىرى سەزگۈرلۈك ۋە يۇقىرى ئېنىقلىقتىكى مەھسۇلاتلارنى ئىشلىتىشى كېرەك. شۇڭا سىستېمىنىڭ ھېسابلاش سۈرئىتى ۋە سىناق سۈرئىتى يۇقىرى بولۇشى كېرەك.