1. پۇت كلاپانىنىڭ ئىنچىكە قۇرۇلمىسىنى پۈتۈنلەي چىقىرىۋېتىشكە بولىدۇ، مۇقىم ۋە ئىشەنچلىك ئىشلەيدۇ، ئاسراش ئاسان؛
2. ئورنىتىش بېشى ۋە تۇتۇش ئېغىزى قېتىشما پولاتتىن ياسالغان؛
3.S41 ئالتە تەرەپلىك يۆنىلىشلىك تۇرۇبا 270mm غىچە سوزۇلغان بولۇپ، ئالتە تەرەپلىك ئوقنىڭ شەكلىنىڭ ئۆزگىرىشىنىڭ ئۈنۈملۈك ئالدىنى ئالىدۇ؛
4. بېسىملىق بالون تۇتقۇچ، تۈز، تۆۋەن قىرلىق ۋە قاتتىق بالونلارنى ئىشلىتىشكە ياردەم بېرىدۇ؛
5. خېرىدارنىڭ تەلىپى بويىچە ياردەمچىنى ئاسانلا رېمونت قىلغىلى بولىدىغان زاپاس ياردەمچى تۈزىتىش تۆشۈكى.
| ماتور كۈچى | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| توك بىلەن تەمىنلەش | 110V/220V/240V/380V/415V |
| ئەڭ چوڭ چاق دىئامېتىرى | 44"/1120mm |
| ئەڭ چوڭ چاق كەڭلىكى | 14 دىيۇم / 360 مىللىمېتىر |
| سىرتقى قىسىش | 10"-21" |
| ئىچكى قىسىش | 12"-24" |
| ھاۋا بىلەن تەمىنلەش | 8-10 بار |
| ئايلىنىش سۈرئىتى | 6 ئايلىنىش/مىنۇت |
| مونچاقنى سۇندۇرۇش كۈچى | 2500 كىلوگرام |
| شاۋقۇن دەرىجىسى | <70dB |
| ئېغىرلىقى | 295 كىلوگرام |
| ئورالما چوڭلۇقى | 1100*950*950mm |
| 24 دانە 20 دىيۇملۇق بىر قاچىغا قاچىلىغىلى بولىدۇ | |
1. بالوندىكى ھاۋانى چىقىرىۋېتىڭ.
2. گىرۋەكتىكى بارلىق قوغۇشۇن ئېغىرلىقلىرىنى چىقىرىۋېتىڭ.
3. بالوننى بەلگىلەنگەن ئورۇنغا قويۇڭ، بالوننى قايتا-قايتا ئايلاندۇرۇڭ ۋە بالون كۈرەكنى بېسىڭ، بالون كۈرەك پېدالىنى بېسىپ بالوننى پولات ھالقىدىن تولۇق ئايرىڭ.
4. چاقنى ئايلانما تاختىغا قويۇپ، چاق قىسقۇچ پېدالىنى بېسىپ چاقنى قۇلۇپلاڭ.
5. شىنانىڭ ئىچكى ھالقىسىغا ماي سۈرۈڭ.
6. چۇۋۇۋېتىش قولىنى تۆۋەنگە تارتىپ، چاقنىڭ ئىچكى رولىكى پولات ھالقىنىڭ گىرۋىكىگە چاپلىشىپ، باشنىڭ ئۇزارتىش قۇلۇپ قولىنى باشنىڭ تېلېسكوپ قول قۇلۇپى بىلەن قۇلۇپلاڭ.
7. لوم بىلەن بالوننى كۆتۈرۈش بېشىغا كۆتۈرۈڭ، ئايلانما پىدالىنى بېسىپ چاقنى ئايلاندۇرۇڭ ۋە بالوننىڭ بىر تەرىپىنى ئېلىڭ.
8. يەنە بىر بالوننى ئوخشاش ئۇسۇلدا تارتىپ چىقىرىڭ.