1. پۇت كلاپانىنىڭ ئىنچىكە قۇرۇلمىسىنى پۈتۈنلەي چىقىرىۋېتىشكە بولىدۇ، مۇقىم ۋە ئىشەنچلىك ئىشلەيدۇ ھەمدە ئاسراش ئاسان؛
2. ئورنىتىش بېشى ۋە تۇتۇش ئېغىزى قېتىشما پولاتتىن ياسالغان،
3. ئالتە تەرەپلىك يۆنىلىشلىك تۇرۇبا 270 مىللىمېتىرغىچە سوزۇلۇپ، ئالتە تەرەپلىك ئوقنىڭ شەكلىنىڭ ئۆزگىرىشىنىڭ ئۈنۈملۈك ئالدىنى ئالىدۇ؛
4. بالون كۆتۈرگۈچ بىلەن تەمىنلەنگەن، بالوننى قاچىلاش ئاسان؛
5. ئۆزىگە خاس پۇت كلاپان ۋە قولدا تۇتۇلىدىغان پنېۋماتىك ئۈسكۈنە ئارقىلىق كونترول قىلىنىدىغان، ئىچىگە ئورنىتىلغان ھاۋا باكى پۈركۈش-پارتلىتىش ئۈسكۈنىسى بىلەن تەمىنلەنگەن؛
6. كەڭ، تۆۋەن پىروفىللىق ۋە قاتتىق بالونلارنى بىر تەرەپ قىلىش ئۈچۈن قوش ياردەمچى قولى بار.
7. تەڭشىگىلى بولىدىغان تۇتۇش جاغى (تاللاش)، ± 2 دىيۇملۇق ئاساسىي قىسىش چوڭلۇقىنى تەڭشىگىلى بولىدۇ.
| ماتور كۈچى | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| توك بىلەن تەمىنلەش | 110V/220V/240V/380V/415V |
| ئەڭ چوڭ چاق دىئامېتىرى | 47 دىيۇم / 1200 مىللىمېتىر |
| ئەڭ چوڭ چاق كەڭلىكى | 16"/410mm |
| سىرتقى قىسىش | 13"-24" |
| ئىچكى قىسىش | 15"-28" |
| ھاۋا بىلەن تەمىنلەش | 8-10 بار |
| ئايلىنىش سۈرئىتى | 6 ئايلىنىش/مىنۇت |
| مونچاقنى سۇندۇرۇش كۈچى | 2500 كىلوگرام |
| شاۋقۇن دەرىجىسى | <70dB |
| ئېغىرلىقى | 562 كىلوگرام |
| ئورالما چوڭلۇقى | 1400*1120*1800mm |
| 20 دىيۇملۇق بىر قاچىغا 8 دانە قاچىلىغىلى بولىدۇ | |
1. ماشىنا تېيىلىش ماشىنىسىنىڭ توك بىلەن تەمىنلەش سىستېمىسى نورمال ھالەتتە بولۇشى كېرەك. ئىشلىمىگەن ھالەتتە توك بىلەن تەمىنلەش سىستېمىسى ئۆچۈك ھالەتتە بولىدۇ. ماشىنا ئىچىدىكى ھاۋا بېسىمى نورمال بېسىمدا بولىدۇ، ھاۋا تۇرۇبىسى ئىشلىمىگەن ھالەتتە ئۇلانمىغان بولىدۇ.
2. بالوننى ئالماشتۇرۇشتىن بۇرۇن، بالون رامكىسىنىڭ شەكلى ئۆزگەرگەن ياكى ئۆزگەرمىگەنلىكىنى، ھاۋا چىقىش ئېغىزىنىڭ ئېقىپ ياكى يېرىلىپ كەتكەنلىكىنى تەكشۈرۈپ بېقىڭ.
3. ھاۋا چىقىرىش ئېغىزىنى ئېچىپ، بالون بېسىمىنى چىقىرىڭ، بالوننى سىقىش قولىنىڭ ئوتتۇرىسىغا قويۇڭ ۋە سىقىش قولىنى ئىشلىتىپ بالوننىڭ ئىككى تەرىپىنى چاق رامكىسىدىن ئايرىڭ.
4. چاقلارنى چىقىرىۋېتىش ئۈچۈن ئالماشتۇرغۇچلارنى ئىشلىتىڭ.
5. يېڭى بالونلار ئورنىتىلغاندىن كېيىن، بالونلار ئۈستىگە قاراپ بەلگە قويۇلىدۇ، ھەمدە ئالماشتۇرغۇچلارنى ئىشلىتىش ئارقىلىق بالونلار ئورنىتىلىدۇ.
6. يىغىشتىن كېيىن، ھەر بىر ئالماشتۇرغۇچنى ئۆچۈرۈش ھالىتىگە قويۇش كېرەك.