1. پۇت كلاپانىنىڭ ئىنچىكە قۇرۇلمىسىنى پۈتۈنلەي چىقىرىۋېتىشكە بولىدۇ، ئىشلىتىش مۇقىم ۋە ئىشەنچلىك، ئاسراشقا قولايلىق؛
2. ئورنىتىش بېشى ۋە تۇتۇش ئېغىزى قېتىشما پولاتتىن ياسالغان بولۇپ، بۇ بالوننىڭ بۇزۇلۇشىنى ئۈنۈملۈك ئازايتالايدۇ؛
3. پنېۋماتىك ياردەمچى قول ئىشلىتىش جەريانىدا ۋاقىت ۋە كۈچنى تېجەيدۇ؛
4. تەڭشىگىلى بولىدىغان تۇتۇش ئېغىزى (تاللاشچان)، ئاساسىي قىسقۇچنىڭ چوڭلۇقى ± 2 دىيۇمغا تەڭشىگىلى بولىدۇ.
5. قاتتىق تام بالونلىرىنى ئاسانلا چىقىرىۋېتەلەيدىغان يېڭى تىپتىكى ياردەمچى.
| ماتور كۈچى | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| توك بىلەن تەمىنلەش | 110V/220V/240V/380V/415V |
| ئەڭ چوڭ چاق دىئامېتىرى | 44"/1120mm |
| ئەڭ چوڭ چاق كەڭلىكى | 14 دىيۇم / 360 مىللىمېتىر |
| سىرتقى قىسىش | 10"-21" |
| ئىچكى قىسىش | 12"-24" |
| ھاۋا بىلەن تەمىنلەش | 8-10 بار |
| ئايلىنىش سۈرئىتى | 6 ئايلىنىش/مىنۇت |
| مونچاقنى سۇندۇرۇش كۈچى | 2500 كىلوگرام |
| شاۋقۇن دەرىجىسى | <70dB |
| ئېغىرلىقى | 379 كىلوگرام |
| ئورالما چوڭلۇقى | 1100*950*950mm، 1330*1080*300mm |
| 20 دانە 20 دىيۇملۇق بىر قاچىغا قاچىلىغىلى بولىدۇ | |
1. سىز قەيەردىن كەلدىڭىز؟
جۇڭگونىڭ شەندۇڭ ئۆلكىسى چىڭداۋ.
2. سىز ئىشلەپچىقارغۇچىمۇ ياكى سودىگەرمۇ؟
ئىشلەپچىقارغۇچى. بىزنىڭ ئۆزىمىزنىڭ زاۋۇتى ۋە سۈپەت تەكشۈرۈش ئەترىتىمىز بار.
3. يەتكۈزۈش ۋاقتى قانچە؟
30 خىزمەت كۈنى.
تېخىمۇ كۆپ تەپسىلاتلارنى سوراپ بېقىشقا خۇش كەپسىز. بۇ كۆتۈرگۈچنىڭ سىزگە ماس كېلىدىغان-كەلمەيدىغانلىقىغا دىققەت قىلىڭ.