1. ئېگىلىش تۈۋرۈكى ۋە پنېۋماتىك قۇلۇپلاش ئورنىتىش ۋە چۈشۈرۈش قولى؛
2. ئالتە ئوقلۇق يۆنىلىشلىك تۇرۇبا 270mm غىچە سوزۇلۇپ، ئالتە ئوقلۇق شەكىلنىڭ ئۈنۈملۈك ئۆزگىرىشىنىڭ ئالدىنى ئالىدۇ؛
3. پۇت كلاپانىنىڭ ئىنچىكە قۇرۇلمىسىنى پۈتۈنلەي چىقىرىۋېتىشكە بولىدۇ، مۇقىم ۋە ئىشەنچلىك ئىشلەيدۇ، ئاسراش ئاسان؛
4. ئورنىتىش بېشى ۋە تۇتۇش ئېغىزى قېتىشما پولاتتىن ياسالغان؛
5. تەڭشىگىلى بولىدىغان تۇتۇش جاغى (تاللاش)، ± 2 دىيۇملۇق ئاساسىي قىسىش چوڭلۇقىنى تەڭشىگىلى بولىدۇ؛
6. سىرتقى ھاۋا باكىنىڭ پۈركۈش-پارتلىتىش ئۈسكۈنىسى بىلەن تەمىنلەنگەن، ئۆزگىچە پۇت كلاپان ۋە قولدا تۇتۇلىدىغان پنېۋماتىك ئۈسكۈنە ئارقىلىق كونترول قىلىنىدۇ؛
7. كەڭ، تۆۋەن پىروفىللىق ۋە قاتتىق بالونلارنى بىر تەرەپ قىلىش ئۈچۈن كۈچ ياردەمچى قولى بىلەن.
| ماتور كۈچى | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| توك بىلەن تەمىنلەش | 110V/220V/240V/380V/415V |
| ئەڭ چوڭ چاق دىئامېتىرى | 44"/1120mm |
| ئەڭ چوڭ چاق كەڭلىكى | 14 دىيۇم / 360 مىللىمېتىر |
| سىرتقى قىسىش | 10"-21" |
| ئىچكى قىسىش | 12"-24" |
| ھاۋا بىلەن تەمىنلەش | 8-10 بار |
| ئايلىنىش سۈرئىتى | 6 ئايلىنىش/مىنۇت |
| مونچاقنى سۇندۇرۇش كۈچى | 2500 كىلوگرام |
| شاۋقۇن دەرىجىسى | <70dB |
| ئېغىرلىقى | 406 كىلوگرام |
| ئورالما چوڭلۇقى | 1100*950*950mm 1330*1080*300mm |
| 20 دانە 20 دىيۇملۇق بىر قاچىغا قاچىلىغىلى بولىدۇ | |
1. ئورۇندۇق ئىش ئۈستىلى: بۇ سۇپا ئاساسلىقى بالونلارنى قويۇش ۋە ئايلاندۇرۇش رولىنى ئوينايدۇ، بۇ سۇپا ئاساسلىقى بالونلارنى قويۇش ۋە ئايلاندۇرۇش رولىنى ئوينايدۇ.
2. ئايرىش قولى: بالون چىقىرىش ماشىنىسىنىڭ يان تەرىپىدە، ئۇ ئاساسلىقى بالوننى چاقتىن ئايرىشقا ئىشلىتىلىدۇ، شۇڭا بالوننى چىقىرىش راۋان ئېلىپ بېرىلىدۇ.
3. ھاۋا پۈۋلەش ۋە ھاۋا پۈۋلەش ئۈسكۈنىسى: ئۇ ئاساسلىقى بالوننىڭ ھاۋاسىنى قويۇپ بېرىپ، ھاۋا پۈۋلەش ياكى چۇۋۇۋېتىشنى ئاسانلاشتۇرىدۇ، شۇنداقلا ھاۋا بېسىمىنى ئۆلچەيدىغان بارومېتىرمۇ بار. ئادەتتىكى بالون بېسىمى تەخمىنەن 2.2 ئاتموسفېرا. يەنە 0.2Mpa غا تەڭ.
4. پېدال: بالون ئالماشتۇرغۇچنىڭ ئاستىدا 3 پېدال ئالماشتۇرغۇچ بار بولۇپ، ئۇلار ئايرىم-ئايرىم ھالدا ئالماشتۇرغۇچنى سائەت يۆنىلىشى بويىچە ۋە سائەت يۆنىلىشىگە قارشى ئايلاندۇرۇش، تارتىش ئالماشتۇرغۇچنى ئايرىش، چاق بىلەن بالون ئالماشتۇرغۇچنى ئايرىش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ.
5. مايلاش سۇيۇقلۇقى: ئۇ بالونلارنى چېقىش ۋە يىغىشقا پايدىلىق بولۇپ، بالونلارنى چېقىش ۋە يىغىش جەريانىدىكى بۇزۇلۇشلارنى ئازايتىدۇ ھەمدە بالونلارنى چېقىش ۋە يىغىش خىزمىتىنى تېخىمۇ ياخشى تاماملايدۇ.