1. ئارىلىق ۋە چاق دىئامېتىرىنى ئاپتوماتىك ئۆلچەش؛
2. ئۆزىنى تەڭشەش؛
3. تەڭپۇڭسىزلىق ئەلالاشتۇرۇش فۇنكسىيەسى؛
4. موتسىكلىت چاقىنىڭ تەڭپۇڭلۇقى ئۈچۈن قوشۇمچە ئۆزگەرتكۈچ؛
5. دىيۇم ياكى مىللىمېتىر بىلەن ئۆلچەش، گرام ياكى ئۇنسىيە بىلەن ئوقۇش؛
| ماتور كۈچى | 0.25kw/0.35kw |
| توك بىلەن تەمىنلەش | 110V/220V/240V، 1ph، 50/60hz |
| گىرۋەك دىئامېتىرى | 254-615mm/10”-24” |
| گىرۋەك كەڭلىكى | 40-510mm”/1.5”-20” |
| ئەڭ چوڭ چاق ئېغىرلىقى | 65 كىلوگرام |
| ئەڭ چوڭ چاق دىئامېتىرى | 37 دىيۇم/940 مىللىمېتىر |
| تەڭپۇڭلاشتۇرۇش ئېنىقلىقى | ±1 گرام |
| سۈرئەتنى تەڭپۇڭلاشتۇرۇش | 200 ئايلىنىش/مىنۇت |
| شاۋقۇن دەرىجىسى | <70dB |
| ئېغىرلىقى | 178 كىلوگرام |
| ئورالما چوڭلۇقى | 1000*900*1150mm |
1. يۇقىرى ئېنىقلىقتىكى ئوق يۇقىرى چاستوتىلىق سېنزور ئۈسكۈنىسى بىلەن ھەمكارلىشىپ، بالوننىڭ ئايلىنىش چاستوتىسىنى تېخىمۇ توغرا ھېسابلايدۇ.
2. ئۇ سەزگۈر تېگىش، راۋان ئىشلەش، كۈچلۈك سانلىق مەلۇمات بىر تەرەپ قىلىش ئىقتىدارىغا ئىگە بېسىمغا چىداملىق مەشغۇلات تاختىسىنى قوللىنىدۇ، ھەمدە مەشغۇلات ھالىتىنىڭ سىخېماتىك دىئاگراممىسى ئاددىي ۋە چۈشىنىشلىك ھەم ئىشلىتىش ئاسان.
3. بالون قوغداش قاپقىقى يۇقىرى زىچلىقتىكى نىلون ماتېرىيالىدىن ياسالغان بولۇپ، نۇرغۇن يىللاردىن كېيىن قاتتىقلىقى ۋە مۇرتلىقى ئۆزگەرمەيدۇ.
4. قۇتا گەۋدىسى قېلىنلاشتۇرۇلغان، شاۋقۇن تۆۋەن، ئىشلىتىش مۇقىم. ھەر خىل كىچىك ۋە ئوتتۇرا چوڭلۇقتىكى ماشىنا چاقلىرىنىڭ تەڭپۇڭلۇقىنى ساقلاشقا ماس كېلىدۇ.
5. سانلىق مەلۇماتلارنىڭ توغرىلىقىغا كاپالەتلىك قىلىش ئۈچۈن ئۆزىنى تەكشۈرۈش ۋە خاتالىقنى ئۆزىنى دىئاگنوز قويۇش فۇنكسىيەسىگە ئىگە.
6. چوڭ ساقلاش بوشلۇقى ئېنىق لايىھەلەنگەن ۋە ھەر خىل ساقلاش ئۆلچەملىرىگە ئىگە.
7. يېڭىلانغان سىزغۇچ بالوننىڭ كەڭلىكى ۋە دىئامېتىرىنى ئۆلچەشكە تېخىمۇ قولايلىق ۋە تېز.
8. ئېنىقلىقتىكى ئوق ئۇپراشقا چىداملىق ۋە شاۋقۇن تۆۋەن، چىرىشكە چىداملىق ۋە داتلاشمايدۇ.