1. 17 دىيۇملۇق رەڭلىك LCD ئېكران، قولايلىق كۆرۈنمە يۈزى، ئاددىي مەشغۇلات؛
2. لازېرلىق ئورۇنلاشتۇرۇش ئارقىلىق ئېغىرلىق ئورنىنى چاپلاڭ، تېخىمۇ توغرا؛
3. ئالاھىدە چاقلار ئۈچۈن ھەر خىل تەڭپۇڭلۇق ھالىتى؛
4. SPLIT فۇنكسىيەسى؛
5.OPT ئەلالاشتۇرۇش فۇنكسىيەسى؛
6. ئەقلىي ئىقتىدارلىق ئاپتوماتىك كالىبرلاش ئىقتىدارى؛
7. خاتالىق دىئاگنوز قويۇش ئىقتىدارى ۋە كۆرسىتىش دىئاگنوزىنى كۆرسىتىش؛
8. IVECO چاقلىرىنى ئۆلچەشكە بولىدۇ؛
9. چاقنىڭ كەڭلىك چوڭلۇقىنى ئاپتوماتىك ئۆلچەش.
| ماتور كۈچى | 0.3kw |
| توك بىلەن تەمىنلەش | 110V/230V، 1ph، 50/60hz |
| گىرۋەك دىئامېتىرى | 10 دىيۇمدىن 25 دىيۇمغىچە |
| گىرۋەك كەڭلىكى | 1”-17” |
| ئەڭ چوڭ چاق ئېغىرلىقى | 143 قاداق/65 كىلوگرام |
| ئەڭ چوڭ چاق دىئامېتىرى | 43 دىيۇم/1100 مىللىمېتىر |
| ئەڭ چوڭ چاق كەڭلىكى | 21 دىيۇم/530 مىللىمېتىر |
| سۈرئەتنى تەڭپۇڭلاشتۇرۇش | ≤140rpm |
| ۋېلىسپىت ۋاقتى | 15 سېكۇنت |
| تەڭپۇڭلاشتۇرۇش ئېنىقلىقى | 0.05 ئۇنسىيە/1 گرام |
| ئورالما چوڭلۇقى | 1520*1020*1450mm |
بۇ ماشىنا بالوننىڭ مەركەزدىن قاچۇرۇش كۈچىنى ئەڭ تۆۋەن چەككە چۈشۈرۈش، بالوننىڭ نورمالسىز ئۇپراش نىسبىتىنى ئازايتىش ۋە بالوننىڭ راۋان ئىشلىشىنى كاپالەتلەندۈرۈش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ.
ئىشلىتىش ئۇسۇلى: ماشىنادىكى سانلارنى ماشىنا بالونىنىڭ مودېلىغا ئاساسەن تەڭشەڭ. مەسىلەن، بالوننىڭ ئۇزۇنلۇقى 185/60 R14، 185 بالوننىڭ كەڭلىكى. تەڭپۇڭلاشتۇرغۇچنىڭ سول تەرىپىدىكى تۇنجى كۇنۇپكىنى كەڭلىكىگە ئاساسەن تەڭشەش كېرەك. 60 بالوننىڭ يان تەرەپ نىسبىتى. ئوتتۇرىدىكى كۇنۇپكىنى قىسقۇچنى ئۆلچەشكە ئىشلىتىشكە بولىدۇ، شۇنداقلا بالون مودېلىغا ئاساسەن تەڭشىگىلى بولىدۇ. 14 دىيۇملىق چەمبەر دىئامېتىرى. ئوڭ تەرەپتىكى كۇنۇپكىنى تەڭپۇڭلاشتۇرۇش ماشىنىسىدىكى سىزغۇچنى تارتىپ بالوننىڭ چەمبىرىدىن ئارىلىقنى بېكىتكىلى بولىدۇ. ھەر خىل تەڭپۇڭلاشتۇرۇش ماشىنىلىرى ئوخشىماسلىقى مۇمكىن، كونكرېت مەشغۇلات قوللانمىغا ئاساسەن ئېلىپ بېرىلىشى كېرەك.