1. ئېگىلىش تۈۋرۈكى ۋە پنېۋماتىك قۇلۇپلاش ئورنىتىش ۋە چۈشۈرۈش قولى؛
2. ئالتە تەرەپلىك ئوق يۆنىلىشلىك تۇرۇبا 270 مىللىمېتىرغىچە سوزۇلىدۇ، ئالتە تەرەپلىك ئوقنىڭ دېفورماتسىيەسىنىڭ ئۈنۈملۈك ئالدىنى ئالىدۇ؛
3. پۇت كلاپانىنىڭ ئىنچىكە قۇرۇلمىسىنى پۈتۈنلەي چىقىرىۋېتىشكە بولىدۇ، مۇقىم ۋە ئىشەنچلىك ئىشلەيدۇ، ئاسراش ئاسان؛
4. ئاپتوماتىك ئورنىتىش ۋە چىقىرىش بېشى، ئىشلىتىش ئاسان؛ ئاساسلىق ئوق پنېۋماتىك قۇلۇپلاش تېز ۋە ئىشەنچلىك:
5. تېگىشسىز قۇرۇلما، بالونلارنى ئورنىتىش ۋە چىقىرىۋېتىش تېخىمۇ قولايلىق؛
6. تېز پۈۋلەش ئۈچۈن سىرتقى ھاۋا باكى بىلەن تەمىنلەنگەن، ئۆزگىچە پۇت كلاپان بىلەن كونترول قىلىنىدۇ ۋە قولدا تۇتۇلىدىغان پنېۋماتىك ئۈسكۈنە ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ؛ (تاللاشچان)
7. كەڭ، تۆۋەن پىروفىللىق ۋە قاتتىق بالونلارنى بىر تەرەپ قىلىش ئۈچۈن پنېۋماتىك ياردەمچى قول بىلەن.
| ماتور كۈچى | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| توك بىلەن تەمىنلەش | 110V/220V/240V/380V/415V |
| ئەڭ چوڭ چاق دىئامېتىرى | 41"/1043mm |
| ئەڭ چوڭ چاق كەڭلىكى | 14 دىيۇم / 360 مىللىمېتىر |
| ئىچكى قىسىش | 12"-24" |
| ھاۋا بىلەن تەمىنلەش | 8-10 بار |
| ئايلىنىش سۈرئىتى | 6 ئايلىنىش/مىنۇت |
| مونچاقنى سۇندۇرۇش كۈچى | 2500 كىلوگرام |
| شاۋقۇن دەرىجىسى | <70dB |
| ئېغىرلىقى | 419 كىلوگرام |
| ئورالما چوڭلۇقى | 860*1330*1980mm |
| 20 دىيۇملۇق بىر قاچىغا 8 دانە قاچىلىغىلى بولىدۇ | |
ئېڭەكلەرنى ئېچىش ياكى يېپىش مۇمكىن ئەمەس:
ھاۋا ئېقىپ كېتىش ئەھۋالى يوق-يوقلۇقىنى تەكشۈرۈڭ، بەش يۆنىلىشلىك كلاپان يادروسىنىڭ پېدال چاتالىدىن سەكرەپ چىققان-چىقىپ كەتمىگەنلىكىنى تەكشۈرۈڭ، ئەگەر يۇقىرىقىدەك ئەھۋال نورمال بولسا، ئايلانما تەقسىملەش دوكلاتى كلاپانىدا پۈۋلەش ئەھۋالى يوقلۇقىنى تەكشۈرۈڭ، ئايلانما تەقسىملەش دوكلاتى كلاپانىنى كىچىك سىلىندىرغا ئۇلايدىغان ھاۋا تۇرۇبىسىنى ئېلىۋېتىپ، ئۇنى پېدالغا ئورنىتىڭ. ئۈستىگە چىقمىغاندا ياكى تولۇق باسقاندا، ئايلانما ھاۋا تەقسىملەش كلاپانىنى كىچىك سىلىندىرغا ئۇلايدىغان ھاۋا تۇرۇبىلىرىنىڭ پەقەت بىرىدىلا ھاۋا چىقىدۇ. قانداقلا بولمىسۇن، ئىككى ھاۋا تۇرۇبىسىنىڭ بىرلا ۋاقىتتا ھاۋا چىقارماسلىقى ئايلانما ھاۋا تەقسىملەش كلاپانىنىڭ پۈۋلىنىشىدۇر. ئەگەر يۇقىرىقى زاپچاسلار مەسىلە بولمىسا، تىرناق قىسمىنى، تىرناق ئورۇندۇقىنىڭ شەكلى ئۆزگەرگەن ياكى چاپلىشىپ قالغان-قالمىغانلىقىنى، چاسا ئايلانما تاختىنىڭ چاپلىشىپ قالغان-قالمىغانلىقىنى، چاسا ئايلانما تاختىنىڭ چاپلىشىپ قالغان-قالمىغانلىقىنى، چاسا ئايلانما تاختىنىڭ مىخىنىڭ چۈشۈپ قالغان-قالمىغانلىقىنى تەكشۈرۈڭ.