1. ئىشەنچلىك، ئەمەلىي، ئىشلىتىش ئاسان ۋە ئاسراش تەننەرخى تۆۋەن
2. يۇقىرى زىچلىقتىكى كۆپۈكلۈك بىرىكمە قۇرۇلمىسىغا ئىگە ئاليۇمىن قېتىشمىسى تاختىسى، شەكلى ئۆزگىرىشىنىڭ ۋە ئۇپراشنىڭ ئالدىنى ئالىدۇ.
3. ئىككى ئۇچى مانتا زەنجىرى بىلەن تۇتاشتۇرۇلغان، ئىشىك تاختىسى پېچەتلەش رېشاتكىسى بىلەن تۇتاشتۇرۇلغان، ئۇنى يىغىش ئاسان.
| ئىشىكنىڭ چوڭلۇقى | خاسلاشتۇرۇلغان |
| توك بىلەن تەمىنلەش | 220V/380V |
| تاختا ماتېرىيالى | ئاليۇمىن قېتىشمىسى |
| رەڭ | ئاق، قېنىق كۈلرەڭ، كۈمۈش كۈلرەڭ، قىزىل، سېرىق |
| ئېچىلىش سۈرئىتى | 0.8 دىن 1.2 مېتىر/سېكۇنتقىچە، تەڭشىگىلى بولىدۇ |
| تاقىلىش سۈرئىتى | 0.8m/s، تەڭشىگىلى بولىدۇ |
| شامالغا قارشىلىق كۆرسىتىش | 28-35m/s |
| ئىشلىتىلگەن | قۇرۇلۇش سانائىتى، لوجىستىكا، ئۆي گاراژى |
1. قانداق زاكاز قىلالايمەن؟
يەر كۆلىمىڭىز، ماشىنىڭىزنىڭ سانى ۋە باشقا ئۇچۇرلارنى بەرسىڭىز، ئىنژېنېرىمىز يەرىڭىزگە ئاساسەن پىلان تۈزۈپ بېرەلەيدۇ.
2. قانچە ۋاقىت ئىچىدە ئالسام بولىدۇ؟
ئالدىن پۇلىڭىزنى تاپشۇرۇۋالغاندىن كېيىن تەخمىنەن 45 خىزمەت كۈنى ئىچىدە.
3. پۇل تۆلەش تۈرى دېگەن نېمە؟
T/T، LC...